Strona głównaKonsolePS5 – Empik ciągle umożliwia zamówienie konsoli?

PS5 – Empik ciągle umożliwia zamówienie konsoli? [Aktualizacja]

Wygląda na to, że sieć sklepów Empik nadal ma na stanie kilka egzemplarzy konsoli PS5. Zakładka, pod którą wcześniej dokonywaliśmy zamówień zmieniła nazwę i umożliwia zamówienie kolejnej konsoli.

Podstrona, na której Empik realizował przedsprzedaż konsoli PS5 zmieniła nazwę na REALIZACJA PREORDERA. Link nadal jednak zdradza czego możemy się spodziewać. Co więcej, nadal jest możliwość zamówienia konsoli, jednak dostępna jest tylko płatność z góry.

Zobacz: PlayStation 5 – konsola miała być jeszcze większa

PS5Po dokonaniu zamówienia na skrzynkę przychodzi wiadomość takiej treści:

PS5

Czy faktycznie Empik ma pewność, że dostanie od dystrybutora kolejne konsole? A może ktoś zrezygnował z zakupu? Niedługo się okaże. Odpytaliśmy o sytuację Empik i czekamy na rozwój sytuacji. Do tematu powrócimy.

[AKTUALIZACJA]

Otrzymaliśmy odpowiedź na nasze zapytanie od rzecznika prasowego Empik. I niestety nie mamy dobrych wiadomości dla graczy, którzy chcieliby jeszcze skorzystać i zamówić PS5 w przedsprzedaży.

Dzień dobry, wyjaśniamy, że podstrona produktu o nazwie „Realizacja Preordera” powstała wyłącznie na potrzeby finalizacji transakcji zakupu konsoli PS5 przez osoby, które wcześniej złożyły zamówienie na ten produkt w ramach przedsprzedaży (rozliczenie kwoty przedsprzedaży). Ten proces jest realizowany w ramach bezpośredniego/indywidualnego kontaktu konsultantów Centrum Wsparcia Klienta Empik.com z takimi osobami. Proszę zwrócić uwagę, że na tej karcie produktu nie ma zdjęć ani szczegółowego opisu. Dementujemy więc doniesienie, że otrzymaliśmy dodatkową pulę konsol do sprzedaży od producenta.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię