Strona głównaGryAktualnościCall of Duty: Black Ops Cold War - zapowiedź szóstego sezonu

Call of Duty: Black Ops Cold War – zapowiedź szóstego sezonu

Do premiery szóstego sezonu w Call of Duty: Black Ops Cold War zostało już tylko kilka dni.

Szósty sezon w Call of Duty: Black Ops Cold War ma rozpocząć się 7 października. Będzie to już ostatni sezon przed premierą Vanguarda. Treyarch planuje zakończyć więc swój rok Call of Duty w widowiskowy sposób.

Zobacz: Nowy survivor w Dead by Daylight jest wiedźmą

Warzone doczeka się kilku zmian na mapie. Największą z nich jest zniszczony częściowo Stadion. Ten sam los spotkał Downtown, gdzie walka nie powinna się już odbywać na wielu poziomach.

Multiplayer z kolei dostanie dwie nowe mapy 6v6 (Deprogram i Amerika) oraz Gluboko, mniejszą mapę przeznaczoną do 2v2 i 3v3. Dla fanów BOCW jest to na pewno świetna wiadomość. Trzy nowe mapy powinny wprowadzić do gry sporo różnorodności.

Długo wyczekiwane wydarzenie czeka również miłośników Zombie. Do trybu PvE trafi ostatnia mapa, która oficjalnie zakończy wątek BOCW. Możemy spodziewać się również, że Treyarch będzie starał się zachęcić ludzi do zakupu Vanguarda, gdzie po raz kolejny odpowiada za Zombie.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceVG247
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię