Strona głównaGryAktualnościNew World - transfer pomiędzy serwerami ma pojawić się w przyszłym tygodniu

New World – transfer pomiędzy serwerami ma pojawić się w przyszłym tygodniu

New World sprawia tonę frajdy i zdążył uzależnić już od siebie wielu graczy. Głównym tematem dyskusji wciąż pozostają jednak serwery.

Kilka dni po premierze New World wciąż ma spore problemy z serwerami. Powstaje coraz więcej nowych światów, do których twórcy starają się zachęcać graczy. Niestety osoby grające od premiery mają już wybrany świat i żadnej możliwości transferu postaci.

Zobacz: Netflix przejmuje studio deweloperskie Night School Studio

Ma się to zmienić w przyszłym tygodniu. Już w dniu premiery Amazon poinformował, że będą oferować darmowy transfer postaci pomiędzy serwerami. Znaczna część ludzi zmieniła więc swoje plany i poszła w kierunku mniej popularnych serwerów z nadzieją transferu w przyszłości.

Dzisiaj na Twitterze dowiedzieliśmy się, że celem deweloperów jest wprowadzenie funkcji transferu w przyszłym tygodniu. Niestety nie wiemy jeszcze, na jakich zasadach ma on działać i czy będzie oferować przeniesienie postaci bez żadnych ograniczeń.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourcePCGamesN
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię