Strona głównaGryAktualnościCall of Duty: Mobile zrezygnowało ze wsparcia kontrolerów

Call of Duty: Mobile zrezygnowało ze wsparcia kontrolerów

Co gorsza, stało się to na chwilę przed premierą. 

O sukcesie Call of Duty: Mobile nie trzeba już raczej wszystkich przekonywać. Gra wygląda i działa zaskakująco dobrze, jest pełna różnorodnej zawartości, a liczby wykręcane przez ostatnią premierę zdają się tylko to potwierdzać.

Zobacz: Call of Duty Modern Warfare: Wymagania sprzętowe dla otwartej wersji beta

Przy okazji każdego takiego sukcesu pojawiają się jednak okazjonalne problemy. W przypadku CoD: Mobile jest to wsparcie kontrolerów. Pożądana przez wiele fanów gier mobilnych funkcja była dostępna w grze podczas wersji testowych, a zniknęła z oficjalnej wersji, kiedy ta tylko pojawiła się na iOS i Androidzie.

Teorii było oczywiście wiele. Niektórzy użytkownicy Reddita sugerowali, że był to łatwiejszy sposób dla deweloperów na testowanie gry. Jedno na razie jest jednak pewne: wsparcie kontrolerów z gry zniknęło celowo i prawdopodobnie prędko do niej nie wróci. Chociaż Activision nie zdradza swoich konkretnych planów, ciężko uwierzyć, żeby ulegli presji ze strony społeczności.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceVG247
Tomasz Alicki
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię