Strona głównaGryAktualnościRocket League: lootboxy zastąpi nowy system schematów

Rocket League: lootboxy zastąpi nowy system schematów

Psyonix zaczyna odpowiadać na najważniejsze pytania społeczności. 

O rezygnacji z lootboxów w Rocket League dowiedzieliśmy się jeszcze w sierpniu. Chociaż nikt raczej nie narzeka na tego typu zmiany, większość graczy zaczęła zastanawiać się, co trafi w miejsce popularnej mechaniki.

Zobacz: Rocket League – 12 sezon oficjalnie rozpoczęty!

Teraz okazuje się, że w miejsce losowych skrzynek trafią blueprinty. Po zakończonym meczu, będziemy mieli szansę zdobyć schemat. Zostaniemy poinformowani dokładnie, jaki przedmiot możemy zyskać dzięki jego zakupowi i dopiero wtedy staniemy przed decyzją ewentualnego zakupu. W przeciwieństwie do lootboxów, od grudnia, kiedy ta zmiana zawita do Rocket League’a, gracze będą wiedzieli, na co wydają pieniądze.

Razem z tą aktualizacją, światło dzienne ma również ujrzeć nowy sklep z regularnie odświeżaną zawartością. Sądząc po samej nomenklaturze, może to być coś w stylu Fortnite’a czy Call of Duty.

Jeżeli wciąż macie na swoim koncie jakieś klucze lub skrzynki, w grudniu zamienią się one w schematy oraz walutę premium.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię