Strona głównaGryAktualnościCall of Duty Modern Warfare 2 - znamy oficjalną datę premiery

Call of Duty Modern Warfare 2 – znamy oficjalną datę premiery

Fani CoD oczekują co roku nowej gry, ale zawsze najwięcej szumu jest wtedy, gdy daty premiery zaczynają się zbliżać. W przypadku Call of Duty Modern Warfare 2 będzie to końcówka października.

Activision naprawdę potrafi zbudować napięcie wokół tej gry – najpierw ujawnienie logo w zeszłym miesiącu, teraz ujawnienie daty premiery, a w kolejce czeka pewnie już kilka potencjalnych nowych zapowiedzi, które mogą pojawić się w przyszłości.

Na Twitterze Call of Duty oficjalnie ujawniono dziś rano datę premiery kolejnej odsłony serii: 28 października 2022 roku. Wraz z tą informacją, otrzymaliśmy również krótki filmik prezentujący niektóre postaci z gry, w tym powrót Task Force 141, którzy byli również głównymi bohaterami oryginalnego Modern Warfare 2. W około 44-sekundowym ujęciu widzimy także tajemniczą sekwencję znaków „J-8-22”, która może być ważną datą, na którą fani będą czekać z niecierpliwością.

Call of Duty MW2 jest w rzeczywistości rebootem sequela gry z 2009 roku o tej samej nazwie. Modern Warfare 2 to jeden z ulubionych tytułów fanów Call of Duty, więc nic dziwnego, że Activision chciałoby go przywrócić z kolejną odsłoną. Mamy tam kilka naprawdę kultowych misji, takich jak „Wolverines!” i „Cliffhanger”, więc mam nadzieję, że i tym razem zobaczymy kilka nowe i warte zapamiętania przygody.

Zobacz: Microsoft i Activision – kilkoro senatorów chce utrudnić fuzję firm

Osobiście uwielbiam dobre misje snajperskie, ale czymś, na co zawsze czekają w dobrej kampanii CoD fani, są wszystkie drobne detale i elementy. Miejmy nadzieję, że i tym razem Infinity Ward się postara i odświeży serię w sposób, na jaki ta gra zasługuje.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię