Strona głównaGryAktualnościCall of Duty: Modern Warfare – 6. sezon potwierdzony?

Call of Duty: Modern Warfare – 6. sezon potwierdzony?

Wygląda na to, że wkrótce doczekamy się 6. sezonu Call of Duty: Modern Warfare. Przynajmniej tak sugeruje jedna z grafik zamieszczona na stronie gry. Przypadek czy celowy błąd? Sprawdźmy.

Piąty sezon w CoD: Modern Warfare trwa w najlepsze, jednak niektórzy gracze z nadzieją patrzą w przyszłość oczekując kolejnego sezonu. Do sieci trafił zrzut ekranu pokazujący drobną literówkę na jednym z banerów promujących Call of Duty: Modern Warfare.

Sugeruje się, że koniec 5. sezonu będzie również końcem serii przepustek sezonowych. Jeden z użytkowników Reddit zamieścił grafikę z ofertą sklepu Call of Duty ma 1300 punków COD, która odnosi się do Battle Passa z sezonu 6. Niektórzy fani twierdzą, że to pomyłka, inni z kolei sugerują, że to nieaktualna promocja.

Call of Duty: Modern Warfare

Grafika wywołała wielką dyskusję wśród fanów gry. Wraz z premierą Call of Duty: Black Ops Cold War ma zakończyć się seria Modern Warfare. Do tego momentu jednak pozostało sporo czasu. Bardzo możliwe, że w tej sytuacji będziemy mogli rozegrać jeszcze 6. sezon, ba powinno starczyć czasu na jeszcze 7. Każdy sezon trwa około jednego, dwóch miesięcy. Co więcej, Activision może kontynuować wsparcie Modern Warfare jeszcze przez wiele miesięcy, dopóki zainteresowanie społeczności nie wygaśnie. Naturą systemy Battle Pass jest jego utrzymywanie, dopóki fani kupują i wykonują zadania.

Zobacz: Intel twierdzi, że procesory 10 generacji są lepszym wyborem do gier niż konkurencyjne procesory AMD Ryzen 3000

Jak będzie w rzeczywistości? Przekonamy się.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię