Strona głównaGryAktualnościCall of Duty: Modern Warfare - gra otrzyma najbogatszy zestaw DLC w...

Call of Duty: Modern Warfare – gra otrzyma najbogatszy zestaw DLC w historii. W dodatku bez season pass

Zanosi się na to, że Call of Duty: Modern Warfare będzie rozbudowane jak żadna inna gra w historii marki. Teraz dostajemy zapewnienie, że bogactwo dotknie także DLC – w tym mapy i bronie.

Już poprzednie zapowiedzi CoD: Modern Warfare powinny niesamowicie nakręcić zainteresowanie na grę. Przypomnijmy, że autorzy obiecali między innymi tylko realistyczne skiny do broni, tryb Battle Royale jako osobną, darmową grę i zabawkę w grze, wzorowaną na Tamagotchi. Teraz pora na kolejną obietnicę – tym razem autorzy wypowiedzieli się w jaki sposób chcą zatrzymać przy nowym CoD graczy na długie miesiące.

Na spotkaniu z inwestorami jeden z pracowników Activision zapowiedział, że w Call of Duty: Modern Warfare pojawią się DLC, które nie będą wymagały przepustek sezonowych. Poza tym ma to być najmocniejszy zestaw dodatków w całej historii serii. Nie wiadomo dokładnie o jaką zawartość chodzi – można się spodziewać nowych map lub zestawów broni. Wszystko okaże się już pod koniec października – gra zadebiutuje bowiem 25.X.

 

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię