Strona głównaGryAktualnościCall of Duty: Modern Warfare - będą skiny, ale tylko pasujące do...

Call of Duty: Modern Warfare – będą skiny, ale tylko pasujące do całości. Koniec z różowymi karabinami

Śmieszy Was, kiedy klimat kolejnych shooterów jest zabijany przez neonowo-kolorowe skórki? Wygląda na to, że Call of Duty: Modern Warfare będzie grą dla Was.

Monetyzacja kolejnych gier przez lootboxy ze skórkami już nikogo nie dziwi. Dopóki lootboxy ograniczają się do kwestii kosmetycznych, nie są niczym złym, a graczom chyba milej się gra gdy mogą dopasować wygląd swojej postaci do swojego widzimisię. Ale mimo wszystko śmiesznie wygląda gdy żołnierz na polu walki posługuje się różowym karabinem.

Zobacz: Call of Duty: Modern Warfare – Infinity Ward prezentuje gameplay multiplayera

Według obietnic Infinity Ward takich widoków nie uświadczymy w nowym Call of Duty. Podobno przeciwny temu jest dyrektor artystyczny studia. Poza tym z jego gustem zgadza się większość zespołu. Wszystko ma do siebie pasować, nie będzie więc miejsca na nazbyt kolorowe mundury i bronie. Obiekty mają być dopasowane do otoczenia, jak na wojskowe maskowanie przystało. 

Nie zabraknie natomiast innych opcji personalizacji postaci, jak na przykład dodatki i gadżety. Nasze alter ego będzie można wyposażyć na przykład w okulary. 

Zobacz: Riot Games mogłoby dodać te piękne mapy do Teamfight Tactics

Co do samej monetyzacji, to nie dotknie ona zawartości takiej jak nowe tryby czy mapy – te będą dostępne dla każdego za darmo. 

Co sądzicie o takich ruchach Infinity Ward?

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię