Strona głównaGryAktualnościCall of Duty Modern Warfare III beta – wszystko co trzeba wiedzie

Call of Duty Modern Warfare III beta – wszystko co trzeba wiedzie

Już w ten weekend gracze mają możliwość wypróbowania najnowszej odsłony serii Call of Duty. Zobacz harmonogram i szczegóły testów.

Niezależnie od tego czy jesteście nowymi graczami czy weteranami serii Call of Duty warto wziąć udział w testach Modern Warfare III. Testy odbywać się będą w trakcie dwóch weekendów z nowymi mapami oraz trybami rozgrywki odblokowanymi w trakcie ich trwania.

Jeżeli graliście w Modern Warfare 2 z 2009 roku to z pewnością poznacie znajome mapy. Te jednak zostały wzbogacone o najnowsze techniczne usprawniania oraz przystosowane do nowych technik poruszania się. Dzięki temu rozgrywka wejdzie na zupełnie nowy poziom wrażeń.

W oczekiwaniu na 10 listopada i premierę Call of Duty: Modern Warfare III w trakcie wydarzenia Call of Duty: Next ujawniono mnóstwo informacji na temat nadchodzącej zawartości jaka znajdzie się we wspomnianych powyżej trybach i grach. Oglądający wydarzenie mieli możliwość dokładnego zapoznania się z trybem Multiplayer oraz Zombies, by następnie dowiedzieć się więcej na temat nowej zawartości w Call of Duty: Warzone™ oraz nadchodzącym Call of Duty: Warzone Mobile. Była to doskonała okazja do świętowania 20lecia Call of Duty!

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię