Strona głównaGryAktualnościWorld of Warships – upiorne wydarzenie już w październiku

World of Warships – upiorne wydarzenie już w październiku

Do World of Warships powraca zawartość Arpeggio of Blue Steel -Ars Nova a wraz z nią zagramy w nową kampanię haloweenową.

Wargaming odnowiło współpracę z twórcami serialu anime Arpeggio of Blue Steel w konsolowej wersji World of Warships: Legends. Do gry trafi kilka nowych okrętów oraz nowa zwartośc tematyczna. Październikowa aktualizacja wprowadza również do gry kampanię Northerm Sentinel¸ której ukończenie zapewni graczom nagrodę w postaci krążownika premium VII poziomu – US Navy Anchorage. Co więcej, w grze pojawi się też upiorne wydarzenie haloweenowe, cztery nowe okręty w fazie wczesnego dostępu, dwa nowe sezony bitew rankingowych oraz wyjątkowy kalendarz z ekskluzywnym dowódcą do odblokowania.

Ograniczone czasowo wydarzenie będzie polegało na bronieniu Transylwani przed Rasputinem. Wraz z tym niecodziennym podejściem do rozgrywki, kapitanowie dostaną do dyspozycji różnorodne przebrania dowódcy, nowe skrzynie i nowe skórki okrętów. Ukończenie wydarzenia na najwyższym poziomie trudności zaowocuje także nagrodą w postaci tajnego okrętu.

Poza tym gracze mogą również wziąć udział w nowej kampanii „Northern Sentinel”, w amerykańskim klimacie. Kampania ta obejmuje klasycznie 5 tygodni i 100 kamieni milowych. Ponadto, krążownik premium VII poziomu US Navy Anchorage, wyposażony w potężne działa i różnorodne materiały eksploatacyjne czeka jako nagroda końcowa dla tych, którzy uzyskają wsparcie admiralicji. W drodze do tej potężnej jednostki, gracze zyskają dostęp do wielu nagród, w tym do tematycznych skrzyni na Haloween czy skrzyń brytyjskich pancerników.

Nowe okręty dostępne są od 2 października, a znajdziemy tam ARP Haguro i ARP Nachi, wraz z legendarnym pancernikiem klasy Yamato, ARP Musashi, rzucą kotwicę na wodach Legends. Legendarny Yamato otrzyma również specjalną skórkę. Aby poprowadzić te okręty do walki, do gry zawita też czterech nowych dowódców z unikalnymi zestawami umiejętności, w tym ARP Haguro, ARP Nachi, ARP Yamato i ARP Musashi.

Najnowsza aktualizacja oznacza również dwa nowe sezony bitew rankingowych wypełnionych walkami na pełnym morzu. Od 3 do 9 października oraz od 10 do 16 października graczom przyjdzie rywalizować o dominację na wodach w starciach w formacie trzech na trzech, korzystając z najlepszych okrętów VII i VIII poziomu, z wyłączeniem lotniskowców.

Do gry został wprowadzony także nowy kalendarz z codziennymi celami do realizacji oraz nagród jakie dostaniemy za ich wypełnienie. Co więcej, w fazie wczesnego dostępu pojawią się cztery nowe brytyjskie pancerniki charakteryzujące się dużą prędkością, jeszcze większymi działami i zupełnie nowymi torpedami obrotowymi. Okręty te są dostępne za pośrednictwem zwykłych i dużych skrzyń z brytyjskimi pancernikami, w tym Renown V i Hawke VII poziomu.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię