Strona głównaGryAktualnościGracze Modern Warfare giną z powodu… krzesła

Gracze Modern Warfare giną z powodu… krzesła

Śmierć w Call of Duty: Modern Warfare nie jest niczym nadzwyczajnym. Można to zrobić na wiele różnych sposobów. Jednak chyba nikt się nie spodziewał, że do eliminowania graczy przyczyni się krzesło biurowe.

Jeden z użytkowników Twittera odkrył nietypową rzecz w Call of Duty: Modern Warfare. Na mapie St. Petrograd znajduje się biurko z krzesłami biurowymi. Niby nic nadzwyczajnego. Jednak w rzeczywistości trzeba na nie bardzo uważać. To nie są zwykłe fotele biurowe, to są mordercze fotele biurowe. Wystarczy do nich podejść i wprowadzić je chociaż w minimalny ruch. Po chwili sterowana przez gracza postać pada, niczym rażona piorunem.

Zobacz: Modern Warfare zwycięża ostatni ranking sprzedaży 2019 roku

You can commit death on the spinny chairs on St. Petrograd from modernwarfare

Początkowo gracz przetestował to w trybie Infected, ale ten sam efekt uzyskał również we Fee-for-All oraz Drużynowym Deathmatchu. Najwyraźniej jakakolwiek kolizja z kręcącym się fotelem prowadzi do śmierci gracza. Wygląda na to, że programiści muszą poprawić system kolizji, bo o ile bycie wyeliminowanym przez innego gracza jest czymś normalnym, tak mordercze krzesła to już lekka przesada.

Zobacz: Apex Legends – gracze zgłaszają błąd, który więzi jedną z postaci

Co ciekawe, do podobnych zjawisk nie dochodzi na innych mapach, gdzie znajdują się podobne krzesła. Najwyraźniej tylko te w St. Petrograd mają żądzę mordu.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię