Advertisement
Strona głównaWiadomościRozrywkaDr Strange 2 – w filmie pojawi się sporo nowych postaci

Dr Strange 2 – w filmie pojawi się sporo nowych postaci

Rok 2020 to długo wyczekiwany powrót do filmów Marvela. Już w maju zadebiutuje pierwszy film z czwartej fazy superbohaterskiego uniwersum – Black Widow. Jednak wiele osób czeka na prawdziwe kontynuacje, w tym . W tym filmie ma się pojawić sporo nowych i ciekawych postaci.

Znamy dokładne plany Marvel na 4. fazę filmowego uniwersum. Już w maju 2020 roku w kinach zadebiutuje Black Widow, czyli opowieść o (prawdopodobnie) przeszłości Natashy Romanoff. W listopadzie zobaczymy The Eternals, czyli zupełnie nową rasę obcych i zarazem superbohaterów.

Jednak dużo ludzi czeka na kontynuacje przygód już znanych bohaterów. Na te niestety musimy poczekać aż do 2021 roku. Wtedy to w maju zadebiutuje Doctor Strange in the Multiverse of Madness. Film ma się mocno łączyć z serialami na Disney+ (Loki oraz WandaVision). Według Kevina Feige’a równie ważne będą też nowe postacie:

– Czasami skupiamy się tylko na tytułowym bohaterze. A potem pojawia się pytania: 'Kto pojawi się poza nim?' i 'Kogo powinniśmy tam umieścić?'. Dla przykładu kolejna część losów Doktora Strange’a będzie stanowiła debiut kilku postaci. […] Nie macie szans, aby zgadnąć o kim mowa, ale wpadliśmy na coś naprawdę niesamowitego. Pojawią się postacie, które od zawsze chcieliśmy dodać do uniwersum – powiedział Kevin Feige, szef filmowego uniwersum Marvela.

Jak myślicie, o kogo może chodzić? Największym przeciwnikiem Dr Strange’a od zawsze był Baron Mordo, którego już oglądaliśmy na ekranie. Widzieliśmy też Dormammu czy też Keaciliusa. A może wcale nie chodzi o nikogo złego? W końcu tytuł sugeruje, że czarodziej będzie podróżował między wymiarami. Tam może spotkać chociażby alternatywne wersje znanych nam postaci, np. Milesa Moralesa jako Spider-Mana. Jednego możemy być pewni – będzie ciekawie.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceIGN
Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię