Advertisement
Strona głównaGryAktualnościCall of Duty: Modern Warfare - następna aktualizacja przywróci stary tryb gry

Call of Duty: Modern Warfare – następna aktualizacja przywróci stary tryb gry

Kolejny tydzień, kolejny update. Chwilę po wprowadzeniu nowego sezonu Infinity Ward postanowiło urozmaicić Modern Warfare starym, sprawdzonym trybem gry.

Głównym tematem dyskusji wśród społeczności Call of Duty jest oczywiście nowy sezon. Dostaliśmy czwarty już battle pass w historii Modern Warfare, wielki powrót Kapitana Price’a i kolejne zadania do wykonania.

Zobacz: Polski operator GROM już dostępny w CoD: Warzone i Modern Warfare

Nie oznacza to jednak, że twórcy wstrzymają regularnie aktualizacje. W najnowszej edycji This Week in Call of Duty na blogu Activision deweloper zdradził, czego możemy spodziewać się w tym tygodniu.

Biorąc pod uwagę potężną dawkę nowego contentu dostępnego od niedawna w grze, przed nami w miarę spokojny tydzień. Największym urozmaiceniem będzie powrót trybu One in the Chamber, gdzie w klasycznym FFA w ręce graczy trafiają losowe bronie z jednym nabojem w magazynku.

Oprócz kilku dodatków do sklepu ze skinami, czeka nas przede wszystkim klasyczny grind battle passa. Możecie więc spokojnie zbierać swoje tokeny i szykować się do levelowania.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię