Advertisement
Strona głównaKonsoleMicrosoft zdradza szczegóły usługi Smart Delivery

Microsoft zdradza szczegóły usługi Smart Delivery

Smart Delivery w wykonaniu Microsoftu robi się ciekawsze z tygodnia na tydzień. Nowe szczegóły stawiają nadchodzącą usługę w nieco innym świetle.

Nowa generacja zbliża się wielkimi krokami. Podczas gdy na kilka miesięcy przed potencjalną premierą konsol trwają dywagacje o ich sprzedaży, Microsoft opowiada o szczegółach Smart Delivery.

Zobacz: Resident Evil: Village tylko na PlayStation 5 i Xbox Series X

Podstawowy zamysł reklamowanej przy okazji zapowiadanych gier usługi jest bardzo prosty. Jeżeli zdecydujecie się teraz na zakup tytułu należącego do programu Smart Delivery, po przejściu na Xbox Series X dostaniecie tę grę za darmo.

Teraz okazuje się również jednak, że bezpłatna kopia gry to tylko początek atrakcji. Po odpaleniu gry na nowej generacji przeniesiony zostanie cały progress z Xboxa One oraz zdobyte osiągnięcia. Gdyby zdarzyło się również, że twórca zdecyduje się na wypuszczenie odświeżonej wersji gry na Xboxa Series X, ta edycja trafi do gracza bez żadnych dodatkowych kosztów.

Biorąc pod uwagę obecność w programie Smart Delivery takich hitów jak Cyberpunk 2077, Destiny 2, Gears 5 czy Assassins Creed Valhalla, jest to dobra wiadomość dla fanów Xboxa.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię