Strona głównaGryAktualnościCall of Duty: Modern Warfare - Sezon 6 dobiegł końca. O kolejnym...

Call of Duty: Modern Warfare – Sezon 6 dobiegł końca. O kolejnym nic nie wiadomo

Przyszłość Call of Duty: Modern Warfare stoi pod znakiem zapytania. Od premiery Black Ops Cold War niewiele mówi się o poprzedniej odsłonie serii. 

Dzisiaj rano dobiegł końca szósty sezon Call of Duty: Modern Warfare i Warzone. Grafika z Battle Passem zniknęła z menu głównego gry, a fani poprzedniej części serii zastanawiają się, jak wygląda przyszłość ich ulubionej produkcji.

Zobacz: Xbox Series X – nowy zwiastun w reżyserii Taiki Waititi

Jasna jest oczywiście przyszłość Warzone. 16 grudnia, razem z premierą pierwszego sezonu w Black Ops Cold War, battle royale połączy się z nową odsłoną i wejdzie w swój drugi rok rozwoju. Tego samego nie można jednak powiedzieć o Modern Warfare.

Na ten moment wiemy jedynie, że wszystkie trzy produkcje będą miały wspólny system progresu. W Warzone i MW poziom konta zostanie zresetowany 16 grudnia i zsynchronizowany z Cold Warem. Nie wiadomo jednak wciąż, jakie podejście ma Activision do contentu w poprzedniej grze.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceEurogamer
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię