Strona głównaGryAktualnościThe Wolf Among Us 2 podobno za zostać zaprezentowane na gali The...

The Wolf Among Us 2 podobno za zostać zaprezentowane na gali The Game Awards 2020

Gra przygodowa The Wolf Among Us 2 swoją pierwszą zapowiedź miała w zeszłym roku na tej samej gali. Jak daleko posunęły się prace nad tą grą w ciągu roku, dowiemy się za kilka dni.

Oryginalny producent TellTale Games po serii nietrafionych decyzji finansowych zbankrutowało, a wraz z bankructwem, miały przepaść gry, które były tworzone przez tego dewelopera. Tak się jednak nie stało, ponieważ TellTale Games zostało wykupione przez inne studio Skybound Games i został im postawiony jeden warunek. Będą mogli dalej tworzyć gry, ale muszą dokończyć sagę The Walking Dead, a potem będą mogli kontynuować swoją przygodę wydawniczą.

Tym oto sposobem światło dzienne ujrzała zapowiedź The Wolf Among Us 2. Nowa przygoda z charakterystycznymi bohaterami ma mieć miejsce dwa lata po wydarzeniach z części pierwszej. Powrócą prawie wszystkie znane postacie z części pierwszej. Zaś sama akcja będzie rozgrywać się w małej wiosce niedaleko Vermont.

Tytuł ten ma pojawić się na wszystkich dostępnych platformach do grania PC, konsolach starej oraz nowej generacji pod koniec przyszłego roku.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię