Advertisement
Strona głównaGryAktualnościCall of Duty: Modern Warfare - update znerfił najlepsze bronie

Call of Duty: Modern Warfare – update znerfił najlepsze bronie

Na grubo ponad pół roku po premierze Infinity Ward zabrało się za balans gry. Modern Warfare doczekało się nerfa kilku swoich najpopularniejszych broni. 

Głównym bohaterem ostatniej aktualizacji do Modern Warfare jest oczywiście zwiększenie lobby w Warzone do 200 osób. W natłoku różnych informacji gracze mogli przegapić fakt, że Infinity Ward pokusiło się również o balans broni.

Zobacz: Modern Warfare i Warzone – tryb realistyczny na stałe?

Zmienić może się zarówno meta Warzone, jak i bardziej różnorodne preferencje fanów multiplayera. Solidnego nerfu doczekał się Grau. Co najważniejsze, twórcy zdecydowali się osłabić wartości Graua tam, gdzie do tej pory błyszczał. Odrzut został zwiększony na dwóch popularnych dodatkach do lufy, a obrażenia na większym dystansie zmniejszone.

Nerf do swojego zasięgu dostała również jedna z najbardziej uniwersalnych broni w grze, MP5. Dwa, regularnie używane w tej broni dodatki, amunicja 10mm i No Stock, zostały sprowadzone nieco do poziomu pozostałych opcji.

Razem z nerfem MP5 i Graua pojawił się buff do wielu innych broni, karabinów, shotgunów i snajperek. Wkraczamy więc najwyraźniej w etap eksperymentów i tworzenia nowej, odświeżonej mety.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceEurogamer

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię