Advertisement
Strona głównaGryAktualnościModern Warfare i Warzone – tryb realistyczny na stałe?

Modern Warfare i Warzone – tryb realistyczny na stałe?

Tryb realistyczny pojawiał się w Call of Duty: Modern Warfare oraz Warzone w ramach czasowego wydarzenia. Jednak wygląda na to, że jeden z ulubionych sposób grania w strzelankę zostanie w produkcji na stałe. Tak wynika ze słów Joe Cecota.

Tryb realistyczny w Call of Duty: Modern Warfare oraz Warzone został wprowadzony w ramach czasowego wydarzenia, które czas wkrótce dobiegnie końca. Oznacza to, że powinien zostać usunięty z gry i zastąpiony prawdopodobnie przez jakiś inny sposób grania w strzelankę Infinity Ward. Rzecz w tym, że tryb bardzo przydał do gustu graczom i ci zaczęli prosić twórców, między innymi za pośrednictwem Twittera, o pozostawienie go w grze. Odpowiedź Joe Cecota – dyrektora ds. trybu multiplayer, sugeruje, że tak się właśnie stanie.

Call of Duty: Warzone

Tryb realistyczny w Warzone i Modern Warfare na stałe?

Jeden z fanów napisał do Joe Cecota tweeta z prośbą o pozostawienie trybu realistycznego w najnowszym Call of Duty. Dyrektor Infinity Ward ds. trybu multiplayer napisał, że taki jest ich cel.

– Naszym celem jest dodanie go do filtra – odpisał Joe Cecot.

To prawdopodobnie oznacza, że tryb realistyczny zostanie w Call of Duty na stałe. Musicie wiedzieć, że jest to niezwykle ciekawy, a zarazem wymagający sposób grania w Modern Warfare oraz Warzone. W tym trybie bardzo mocno ograniczony jest HUD gry. Nie widzimy w nim swoich punktów HP czy też założonych pancerzy. Nie otrzymujemy nawet informacji na temat tego czy trafiliśmy naszego przeciwnika. Wbrew pozorom to ogromne zmiany, które całkowicie zmieniają podejście do rozgrywki. Poza tym strzał w głowę od razu eliminuje zarówno nas, jak i przeciwnika. Nie żadnego ma znaczenia, z jakiej broni w tym momencie korzystamy.

W tym momencie w Call of Duty: Modern Warfare oraz Warzone trwa 4. sezon, który wprowadził sporo nowości, w tym nowe bronie – Fennec i CR-56 AMAX. O wszystkich przeczytacie naszym poradniku „Warzone, Sezon 4. Co przyniosła nowa aktualizacja i jak szybko levelować?

Aktualne ceny Call of Duty: Modern Warfare:

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię