Strona głównaGryAktualnościCall of Duty pozwoli udostępniać swoje klasy postaci na social media

Call of Duty pozwoli udostępniać swoje klasy postaci na social media

Rozwój Call of Duty trwa w najlepsze. Zgłoszony niedawno patent sugeruje, że Treyarch planuje usprawnienie systemu klas.

Rok nowego CoD-a’y na dobre się rozpoczął. Jednym z elementów, który zmienił się w ostatnich częściach i oferuje sporo możliwości modyfikacji, jest system klas postaci. Niedługo ten proces może stać się nieco prostszy.

Zobacz: Sony jednak szykuje odpowiedź na Xbox Game Pass?

Jak donosi VG247, David Vonderhaar w weekend zgłosił nowy patent, „metodę tworzenia i udostępniania własnych konfiguracji w grze multiplayer poprzez jedną lub więcej platform społecznościowych”.

Chociaż z wiadomych powodów jest to opisane mniej standardowym językiem, jednoznacznie wskazuje to na system klas w Call of Duty. Dalsza część opisu sugeruje, że gracze będą mogli nie tylko dzielić się swoim loadoutem na social mediach, ale również publikować osiągnięte za jego pomocą wyniki. Możemy więc doczekać się czegoś w rodzaju kopiowania talii w Hearthstone. Za pomocą kilku prostych przycisków przeniesiemy klasę znanego YouTubera czy streamera do swojej gry.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię