Strona głównaGryAktualnościCall of Duty: Vanguard - zapowiedź bety potwierdza mapy i tryby gry

Call of Duty: Vanguard – zapowiedź bety potwierdza mapy i tryby gry

Od pierwszej bety Call of Duty: Vanguard dzieli nas już tylko tydzień. Nowa zapowiedź zdradziła nam więcej szczegółów na temat gry.

Call of Duty: Vanguard mieliśmy już okazję testować w miniony weekend, podczas pierwszej alphy. Dostępny był tam jednak wyłącznie tryb Champion’s Hill oraz ograniczona liczba broni, granatów i perków. Niedługo w nasze ręce trafi znacznie większa część pełnej gry.

Zobacz: Battlefield V jest wśród 10 najpopularniejszych gier Steama

Sledgehammer Gamess na swoim blogu poinformował o szczegółach nadchodzącej bety. Łącznie podczas wszystkich testów zagramy na sześciu różnych mapach. Przetestujemy również tryby Champion’s Hill, Domination, TDM, Kill Confirmed, Patrol oraz S&D. Strzelać będzie można z jednej z 10 broni i odblokować po 10 dodatków do każdej z nich.

Najszybciej w Vanguarda można zagrać na PlayStation. Beta trafi tam już 10 września i potrwa do 13, jeżeli kupiliście preorder gry. Otwarta beta gry na wszystkich platformach potrwa od 18 do 20 września, z dwoma dodatkowymi dniami dla posiadaczy preorderów.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię