Strona głównaGryAktualnościWiedźmińskie eliksiry jako napoje energetyczne OSHEE

Wiedźmińskie eliksiry jako napoje energetyczne OSHEE

Wiedźmin 3 nadal jest bardzo silną marką, która dobrze się sprzedaje. Płynąc na tej fali CD Projekt we współpracy z OSHEE wypuszcza serię napojów energetycznych i izotonicznych brandowanych marką Wiedźmin.

Na butelkach i puszczach napojów OSHEE widnieją różne postacie z gry Wiedźmin 3 Dziki Gon. Jeżeli potrzebujecie zatem Jaskółki, żeby się zregenerować to biegnijcie do najbliższego spożywczaka. W komunikacie możemy przeczytać:

OSHEE jest postrzegana jako marka międzynarodowa, podobnie jak Wiedźmin. Po kilkunastu latach na rynku sportowym poczuliśmy, że musimy wyjść szerzej. Zacząć eksplorować nieznane nam jeszcze obszary. Współpraca z CD PROJEKT RED jest dla nas bardzo ważna, bo pozwala otworzyć bramy do nowych światów. Wierzymy, że skoro nasze napoje wspomagają rozwój sportowców, to mogą również efektywnie wspierać e-sportowców oraz gamerów.

Zobacz: THQ Nordic ogłosi sześć nowych gier

W wyniku tego osobliwego połączenia mocy, OSHEE przygotowało także promocję, w której do zdobycia jest 2000 nagród. Wśród nich znalazło się 400 kodów na grę Wiedźmin 3: Dziki Gon Edycja Gry Roku. Aby wziąć udział w zabawie należy wejść TUTAJ.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię