Strona głównaGryAktualnościCall of Duty: Vanguard - zwiastun drugiego sezonu

Call of Duty: Vanguard – zwiastun drugiego sezonu

Już tylko kilka dni zostało do premiery drugiego sezonu Call of Duty: Vanguard. Z tej okazji zadebiutował właśnie nowy trailer.

Długo czekaliśmy na drugi sezon Call of Duty: Vanguard. Sledgehammer Games zdecydowało się przesunąć premierę nowej zawartości, żeby skupić się na naprawieniu błędów. Po paru obszernych aktualizacjach przyszedł jednak czas na zapowiedź kolejnego sezonu.

Zobacz: Path of Exile – nowa liga pobiła rekord graczy online

Jak przystało na nowy sezon, dostaniemy oczywiście Battle Pass, dwie nowe bronie oraz dwie mapy do multiplayera. Nareszcie zadebiutuje również tryb rankingowy, który wraz z premierą sezonu 14 lutego wejdzie w fazę beta.

Warzone doczeka się nowych trybów oraz kilku nowości na mapie, a Zombie dostanie potężną aktualizację. PvE w Vanguardzie było mocno krytykowane przez weteranów Zombie. Brakowało contentu, a mapa nie przypominała w żaden sposób gameplay z poprzednich odsłon. Może się to zmienić w drugim sezonie.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceVGC
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię