Strona głównaGryAktualnościPath of Exile - nowa liga pobiła rekord graczy online

Path of Exile – nowa liga pobiła rekord graczy online

Path of Exile: Siege of the Atlas święci triumfy. Długo wyczekiwana kspansja w popularnym Action RPG ustanowiła nowy rekord popularności. 

Od dłuższego czasu wiedzieliśmy już, co na aktualizację 3.17 planuje Grinding Gear Games. Nowa liga miała być sposobem na zaadresowanie krytyki wielu graczy i odświeżeniem końcowej fazy gry. Wielu fanów Path of Exile cieszyło się więc na myśl o Siege of the Atlas i wyczekiwało jego premiery.

Zobacz: Dying Light 2 z bardzo udaną premierą na Steamie

Liga pod wieloma względami spełniła oczekiwania graczy. Nie było żadnych problemów technicznych, wszystkim udało się sprawnie przejść przez logowanie i początki levelowania. Mechanika ligowa okazała się z kolei dużo bardziej złożona niż mogło się początkowo wydawać. Gdyby tego było mało, nowy atlas jest jednogłośnym sukcesem.

Udaną aktualizację potwierdziło na swoim Twitterze Grinding Gear Games. Deweloperzy pochwalili się nowym rekordem liczby graczy. W weekend wyniósł on aż 270,260 osób. Blisko 160 tysięcy z nich było na Steamie, a reszta grała na zewnętrznym, oficjalnym kliencie gry.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię