Strona głównaGryAktualnościCall of Duty Warzone - gra, w którą zagrasz na bagietce

Call of Duty Warzone – gra, w którą zagrasz na bagietce

Teoretycznie Call of Duty Warzone wymaga wysokiego skilla i celności. Teoretycznie bo okazuje się, że w tę odsłonę CoDa można grać nawet na pieczywie.

Nie, powyższe to nie błąd ani literówka. Jeden ze streamerów na Twitchu całkiem nieźle radzi sobie w Warzone, jako kontroler wykorzystując popularne, francuskie pieczywo. Rudeism to streamer i game designer, który dumnie mówi o sobie, że jest w stanie zamienić wszystko w kontroler. Grał już chociażby w The Legend of Zelda: Ocarina of Time na prawdziwej okarynie, a w Crasha Bandicoota na mango. Ostatnio “zmodyfikował” bagietkę tak, żeby dać jej przyciski, akcelerometr i gałki – a potem ruszyć na polowanie w Warzone.

warzone-baguette-controller-rudeism

Czemu akurat bagietka? Bo przypominała mu broń. W stworzeniu tego apetycznego kontrolera pomógł mu akcelerometr MPU-6050 oraz żyroskop, połączone z dwiema gałkami oraz kilkoma przyciskami. Znalazło się nawet miejsce na czujnik nacisku w tylnej części, dzięki czemu po przyciśnięciu pieczywa do ramienia aktywuje się widok snajperski. Inne przyciski też zostały rozmieszczone tak, by finalnie wszystko wyglądało jak broń.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourcePCGamesN
Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię