Strona głównaGryAktualnościAmong Us: już za parę dni nowa mapa i system kont

Among Us: już za parę dni nowa mapa i system kont

Twórcy Among Us ogłosili kiedy możemy się spodziewać w grze nowej mapy. I nie będzie to jedyna nowość, która pojawi się w grze.

Nowa mapa Among Us, nazwana Airship, zostanie udostępniona 31 marca 2021. Oprócz niej, w grze pojawi się możliwość wyboru pokoju, w którym będziemy startować do rozgrywki, drabiny oraz podstawowy system moderacji.

Among Us mapa

Pierwszy raz nową mapę mogliśmy zobaczyć na The Game Awards 2020. Jej design powstał na bazie samolotu Toppat Clan Airship z innej gry tych samych twórców, serii Henry Stickmin. Prace nad mapą zajęły autorom nieco więcej czasu niż się spodziewali, głównie dlatego, że chcieli mieć pewność iż będzie ona poprawnie działać na każdym możliwym sprzęcie. Jest to o tyle istotne, że gra ma swoje wersje na PC, mobilkach i Switchu, a niedługo zawita także na Xboxa.

Zobacz: Among Us – 3 miliony sprzedanych kopii na Nintendo Switch

Oprócz nowych szczegółów dotyczących mapy, Innersloth zdradzili nad jakimi jeszcze nowościami pracowali w ostatnim czasie. Będzie to między innymi system kont, który ma pomóc w moderacji i obronie gry przed toksycznymi graczami.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceIGN
Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię