Strona głównaGryAktualnościCall of Duty Warzone 2 - w sieci krążą pierwsze przecieki o...

Call of Duty Warzone 2 – w sieci krążą pierwsze przecieki o szczegółach gry

Szczegóły Call of Duty: Warzone 2 rzekomo wyciekły do sieci – wśród nich znajdują się plany zbliżenia nowego battle royale do jego poprzednika, Black Out 4.

YouTuber NerosCinema podzielił się tymi szczegółami w swoim filmie, opublikowanym we wtorek. Informacje zostały potem potwierdzone przez uznanego insidera Toma Hendersona i częściowo pokrywają się z tym, co twierdzą źródła niektórych portali.
Zgodnie z filmem NerosCinema, największa zmiana w Warzone 2 będzie związana z obsługą loadoutów, czyli pakietów, które gracze mogą kupić, aby wyposażyć się w sprzęt i broń. Według doniesień, Warzone 2 sprawi, że zdobycie ładunków będzie trudniejsze – będą one umieszczane w nowych punktach POI zwanych „twierdzami”.

„Będzie ich wiele” – czytamy w filmie. „Infiltrujesz budynek i wykonujesz różne zadania, w zależności od twierdzy. Czasami musisz rozbroić bombę, zabić SI, a następnie uzyskasz dostęp do swojego ekwipunku”.

Warzone 2 ma przyjąć niektóre cechy z pierwszego battle royale Call of Duty, Black Ops 4 Blackout. Obejmuje to zbroję wymagającą sakiewki, zamiast domyślnego wyposażenia, oraz nowy system ekwipunku, w którym można zmieścić tylko tyle broni i sprzętu, ile jest w torbie.
Nowe Warzone ma się pojawić wraz z Modern Warfare 2 i będzie zawierać nową mapę, wypełnioną lokacjami z tej serii. Według NerosCinema, jeden z takich punktów POI jest oparty na mapie Highrise z trybu multiplayer.
Wreszcie, film twierdzi, że w Warzone 2 pojawi się strzelnica, dzięki której gracze będą mogli przetestować obrażenia i odrzut swoich broni, zamiast polegać na filmach ekspertów z YouTube.

Zobacz: Microsoft i Activision – kilkoro senatorów chce utrudnić fuzję firm

Activision już wcześniej potwierdziło, że nowe Call of Duty: Warzone jest w trakcie tworzenia i zostanie ujawnione jeszcze w tym roku. Według niektórych opinii, tegoroczna gra, Modern Warfare 2, zostanie oficjalnie zaprezentowana na początku przyszłego miesiąca. Kampania Modern Warfare 2 będzie skupiona wokół wojny narkotykowej z kolumbijskimi kartelami.

Źródła podają, że kampania dla jednego gracza będzie „bardziej brutalnym podejściem do kampanii Modern Warfare 2019”, z większą ilością walki w zwarciu, podejmowaniem trudnych decyzji i klasycznymi momentami z Call of Duty, do których przywykli fani.
Modern Warfare 2 zostanie wydane wraz z zupełnie nową mapą Warzone, trzecią taką zupełnie nową areną, która pojawi się w spin-offie battle royale.
Podobnie jak w przypadku Verdansk, które bazuje na Modern Warfare 2019, oraz Caldera, która pojawiła się krótko po zeszłorocznym Vanguard, nowa mapa MW2 Warzone będzie składać się z różnych klasycznych lokacji.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię