Strona głównaGryAktualnościCall of Duty Warzone - nowości 3 sezonu

Call of Duty Warzone – nowości 3 sezonu

Trzeci sezon Call of Duty Warzone – Pacific tak naprawdę dopiero zaczyna się rozkręcać, co oznacza, że przed graczami mnóstwo nowinek. Między innymi – pojawią się nowe lokacje na Calderze.

Sezon 3 wprowadził między innymi tryb rozgrywki Iron Trials. Podkręca on bazowy poziom zdrowia operatora, ale ogranicza regenerację i powoduje, że powrót do gry zajmuje dłużej. Poza tym, nie ma darmowych dropów zaopatrzenia, ceny w punktach zakupowych rosną i trudniej znaleźć duże kwoty gotówki i rzadkie / legendarne egzemplarze broni.

Zobacz: Microsoft i Activision – kilkoro senatorów chce utrudnić fuzję firm

Caldera trochę się zmieniła odkąd pojawił się Sezon 3 Call of Duty Warzone. Znalazł się w niej na przykład nowy gułag, położony we wraku statku, niedaleko wyspy. Rundy można obserwować z chodników, położonych nad niższym pokładem statku. Nowa lokacja Dig Site umieszczona została pomiędzy kopalnią i ruinami, rozsiano w niej ciężki sprzęt budowlany, skrzynie z zaopatrzeniem oraz szkielety ogromnych bestii, które niegdyś zamieszkiwały wyspę. Niektóre z nich wydają się być dziwnie znajome i możecie je zobaczyć na poniższym trailerze:

Lokacje Peak, Runway i Lagoon otrzymały aktualizacje, pojawił się też nowy, burzowy skybox nad wyspą. Gracze mogą brać udział w nowym typie kontraktu, Sabotage, w którym zespoły muszą wyśledzić i zniszczyć wyznaczony pojazd. W nagrodę można otrzymać pojazd opancerzony.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourcePCGamesN
Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię