Strona głównaGryAktualnościElden Ring - mod do gry tworzy niepokonaną armię

Elden Ring – mod do gry tworzy niepokonaną armię

Nawet najtwardsi bossowie Elden Ring nie mają szans w starciu z 25 przywołanymi postaciami, co udowodnił jeden z modderów na wypuszczonym przez siebie wideo.

Dla niewtajemniczonych – możliwość przywoływania postaci w Elden Ring pozwala na sprowadzenie “bliźniaka” naszej postaci, który pomaga nam w walce z przeciwnikami. Co prawda umiejętność ta została ostatnio znerfiona, przez co przywołana postać zadaje mniejsze obrażenia i jest generalnie głupsza, ale nadal jest to jeden z lepszych sposobów by zyskać przewagę nad bossem, który normalnie byłby zbyt dużym wyzwaniem.

Jednak istnieje mod, który pozwala przywołać aż 25 postaci zamiast jednej i… no cóż, jak mówi stare powiedzenie “I Malenia du** kiedy ludu kupa”. Modder Games from Mars nagrał taką sytuację, pokazując przywołańców, walczących jedynie na gołe pięści lub z użyciem pałek.

Potem sprawdził jeszcze jeden przypadek, w którym postać miała też możliwość rzucania czarów.

W każdym przypadku przywołańcy radzą sobie z najtrudniejszymi nawet bossami bez najmniejszych problemów. Jedyna różnica przy wykorzystaniu magii polega na tym, że walka szła im wtedy jeszcze szybciej i była bardziej efektowna.

Zobacz: Dying Light 2 – pierwsze mody poprawiające fizykę i FOV

Gdybyście sami chcieli sprawdzić działanie moda, musicie wziąć pod uwagę, że wymaga on naprawdę potężnej maszyny. Nie dość, że komputer musi wyrenderować o wiele więcej postaci niż normalnie, to przy użyciu czarów jest poddany dodatkowemu obciążeniu.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourcePC Gamer
Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię