Advertisement
Strona głównaGryAktualnościCall of Duty: Warzone – gra przyciągnęła już 60 milionów graczy

Call of Duty: Warzone – gra przyciągnęła już 60 milionów graczy

Activision ma powody do radości oraz naoczne potwierdzenie, że udostępnienie Warzone jako darmowego multiplayera to strzał w dziesiątkę. W ciągu ostatniego miesiąca tytuł przyciągną 10 milionów nowych graczy, tym samym przekroczył próg 60 milionów.

O rekordzie twórcy gry poinformowali na Twitterze. We wpisie możemy przeczytać:

Ponad 60 milionów graczy Warzone. Dziękujemy, że wpadliście razem z nami.

Trzeba przyznać, że taki wynik jest naprawdę godziny podziwu. Od premiery Warzone nie minęło jeszcze dwa miesiące. Tuż po premierze darmowy battle royale przyciągnął 50 milionów graczy, z kolei ostatni miesiąc 10 kolejnych. Chociaż przyrost spowolnił to jednak się nie zatrzymał.

Zobacz: Dying Light 2 – z Techlandu docierają niepokojące głosy o przyszłości gry i firmy

Niedawno przedstawiciele Activision Blizzard zdradzili swoje plany na najbliższe miesiące. Daniel Alegre zapewnił, że prace nad nowym Call of Duty idą pełną parą. Co więcej, na ten rok fisklany zaplanowane są jeszcze dwie gry ze stajni Activiosin oraz dodatek do World of Warcraft pt. Shadowlands. Startują również testy dwóch gier mobilnych w tym Diablo: Immortal.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

1 KOMENTARZ

  1. Natrafili na dobry czas w kwarantannie takiego battleroyale brakowało zawsze to coś poważniejszego niż kolorowy Fortnite dla dzieci czy Apex teraz pałeczka stoi po stronie developerów aby wprowadzali nowe ciekawe aktualizacje i eventy do gry 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię