Strona główna Gry Aktualności Call of Duty Warzone - graczy prześladuje kolejny potężny bug

Call of Duty Warzone – graczy prześladuje kolejny potężny bug

- Reklama -

W Call of Duty Warzone pojawił się kolejny bug, który psuje rozgrywkę wielu graczom. Tym razem stoi za nim jeden z elementów wyposażenia.

Wraz z przepustką Sezonu 6 Call of Duty Warzone, do gry trafiły dwa elementy wyposażenia – zegarki Strange Magic i Time of the Season. Okazuje się, że są one obciążone poważnym bugiem, który wystawia ich posiadaczy na problemy… bo stają się niemal widoczni przez ściany. 

PSA: Don’t wear these watches because they are visible through walls (Strange Magic, Time of the Season) from CODWarzone

Dobrze obrazuje to poniższy film – autor pokazuje jak zabić przeciwnika w Gułagu, korzystając z pre-fire. Było to możliwe za pomocą światła, które emituje zegarek – na filmie, ze względu na jakość nagrania, wydaje się ono bardzo małe, ale w grze jest dużo bardziej wyraźne. Póki co jedynie dwa wymienione wcześniej zegarki psują w ten sposób rozgrywkę, pozostałe są “bezpieczne”.

Zobacz: Call of Duty Warzone ze wsparciem 120 fps – ale tylko na Xbox Series X

Na szczęście jest na to proste rozwiązanie, które każdy może zastosować sam, bez czekania na interwencję twórców. Wystarczy wyłączyć zegarek gestem “zbadaj zegarek”. Szkoda jednak, że coś, co miało być nagrodą za osiągnięcie w grze wysokiego, 93 poziomu, jest bardziej irytujące niż pomocne. Co ciekawe, bug istnieje w grze już od co najmniej kilku tygodni. Miejmy nadzieję, że teraz nie umknie on już uwadze Infinity Ward.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourcePCGamer
Zbigniew Pławecki
Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię

GORĄCE RECENZJE