Strona głównaGryAktualnościCall of Duty: Warzone - DMR został wreszcie skutecznie znerfiony

Call of Duty: Warzone – DMR został wreszcie skutecznie znerfiony

Wszystko wskazuje na to, że meta DMR w Call of Duty: Warzone dobiegła końca. Po miesiącu dominacji przyszły konkretne nerfy.

Nie pierwszy raz słyszymy w tym miesiącu o nerfach do DMR w Call of Duty: Warzone. Tym razem jednak lista zmian jest nieco dłuższa, a przypisane do nich wartości zwiastują koniec aktualnej mety. Można zacząć szukać nowych, silnych broni.

Zobacz: CS:GO – fan przerobił część mapy Mirage. Wygląda świetnie

DMR 14 i Mac-10 dominowały metę popularnego battle royale od początku grudnia, kiedy to Cold War połączył się z Warzone. Nowe bronie trafiły do gry i społeczność błyskawicznie zapomniała o Modern Warfare. Po kilku tygodniach monotonii większość graczy zgodnie stwierdzała, że jest to najgorsza meta w historii gry.

Na całe szczęście z ostatnią aktualizacją Treyarch położyło kres dominacji DMR. Jeszcze bardziej zwiększono odrzut broni, bo powinno czynić ją teraz znacznie trudniejszą do oppanowania. Bardzo podobnie potraktowano Type 63, żeby uniknąć przesiadki graczy na kolejny karabin powtarzalny. Przy okazji osłabiono pistolety Diamatti i naprawiono glitch ze stimshotem.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceVG247
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię