Strona głównaGryAktualnościCall of Duty: Warzone - DMR 14 i MAC-10 doczekały się nerfów

Call of Duty: Warzone – DMR 14 i MAC-10 doczekały się nerfów

Pierwsze, większe zmiany w balansie Call of Duty: Warzone wreszcie ujrzały światło dzienne. Wygląda jednak na to, że meta na razie nie zmieni się zbyt wiele.

Społeczność Call of Duty: Warzone z nowego systemu progresu jest bez wątpienia zadowolona. Pozostałe zmiany, w tym wprowadzenie broni z Black Ops Cold War, mocno odbiły się na mecie gry. Battle royale zdominowały dwie bronie.

Zobacz: Ostatni sekret Nier: Automata znaleziono po prawie czterech latach

Po długich tygodniach błagań o nerfy, gracze wreszcie dostali to, czego chcieli. DMR 14 i MAC-10 dostały pierwsze nerfy. Razem z nimi osłabień doczekały się Dual pistole oraz Type 63.

Wszystko wskazuje jednak na to, że te zmiany nie zmienią wiele w mecie Warzone. Niektórym doświadczonym graczom do przetestowania nerfów wystarczyło zaledwie kilka gier. DMR wciąż jest silny, a MAC-10 na bliski dystans nie ma sobie równych. Treyarch musi więc pomyśleć nie tylko o efektywnym nerfie do silnych broni, ale również przedstawić graczom jakąś kuszącą alternatywę.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Tomasz Alicki
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię