Strona głównaGryAktualnościCall of Duty: Warzone - dominacja DMR 14 zaczyna przeszkadzać graczom

Call of Duty: Warzone – dominacja DMR 14 zaczyna przeszkadzać graczom

Meta Warzone uległa ostatnio sporej zmianie. Nowym królem Verdanska jest teraz DRM 14.

Można powiedzieć, że fani Call of Duty: Warzone dostali to, czego domagali się jeszcze kilka tygodni temu. Meta wreszcie doczekała się odświeżenia, kiedy rozpoczął się pierwszy sezon a do battle royale trafiły bronie z Black Ops Cold War. Aktualny stan gry nie podoba się jednak wielu graczom.

Zobacz: Fortnite: w Egipcie odnalazła się replika busa bojowego z gry

Na początku swojego najnowszego filmu opowiada o mecie Nickmercs, jeden z największych streamerów Twitcha. Wszyscy używają DRM 14, inne bronie nie są w stanie mu dorównać i coraz bardziej przypomina to sytuację z multiplayera Modern Warfare.

Zdaniem Nickmercsa, nawet jeżeli DRM doczeka się nerfów, wszyscy rzucą się na Type 63. Jest to w zasadzie ta sama broń, z nieco większym odrzutem. Podobnie jak w przypadku Zombie, wraca więc argument buffowania innych rzeczy i tworzenia alternatyw. Zamiast nerfić DRM, lepiej wzmocnić Kilo czy Stonera.

Miejmy nadzieję, że Treyarch zagląda czasami na kanał Nickmerca. Ma on stały kontakt ze społecznością i kilka dobrych pomysłów, żeby urozmaicić nieco metę battle royale.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceDexerto
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię