Strona głównaGryAktualnościCyberpunk 2077 - CD Projekt Red planuje stanowczo bronić się przed pozwem

Cyberpunk 2077 – CD Projekt Red planuje stanowczo bronić się przed pozwem

Walki CD Projekt Red z inwestorami ciąg dalszy. Twórcy ogłosili, że będą bronić się przed zapowiedzianym niedawno pozwem.

O pozwie informowaliśmy Was już kilka dni temu. Inwestorzy zarzucili CD Projekt Red celowe ukrywanie stanu gry na konsolach poprzedniej generacji. Działaliby tym samym na szkodę swojego produktu i odwracali uwagę inwestorów od faktycznego problemu.

Zobacz: Cyberpunk 2077 – nowy mod gwarantuje dodatkowe 30FPS-ów na PC

Teraz studio zapowiedziało, że będzie „stanowczo” bronić się przed pozwem nowojorskiej kancelarii. Sprawa w rezultacie dopiero się zaczyna i rozwiązania może doczekać się nawet po latach.

Sama gra z kolei jest powoli naprawiana. Niedawno światło dzienne ujrzała aktualizacja 1.06, która wprowadziła sporo zmian do gry. Na high-endowych komputerach osobistych gra wciąż działa dobrze, pełna jest tylko różnego rodzaju błędów. Twórcy regualrnie pracują jednak nad ich naprawianiem i niedługo powinniśmy doczekać się gry w dużo lepszym, stabilniejszym stanie.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię