Strona głównaGryAktualnościCall of Duty Warzone: niesławne ciężarówki stały się jeszcze potężniejsze dzięki działkom

Call of Duty Warzone: niesławne ciężarówki stały się jeszcze potężniejsze dzięki działkom

Gracze Call of Duty Warzone znowu wykazują się pomysłowością – wykorzystują dodaną w nowym patchu wieżyczkę by stworzyć maszyny zagłady.

Pisaliśmy swego czasu o problemie, jaki w Call of Duty Warzone stanowią ciężarówki. Wielu graczy skarży się, że zaburzają one balans, bo gracz, który znajdzie taką ciężarówkę jest niemalże niepokonany. Po niedawnej aktualizacji może być jeszcze gorzej.

Call of Duty Warzone

Gracze nie ustępują w poszukiwaniu przewagi nad innymi. Stąd często pojawiają się pomysły nietypowych połączeń, złożonych z najmocniejszych przedmiotów z danej aktualizacji. Ostatnio wpadli na nowy pomysł – pomogła im w tym nowo dodana wieżyczka. Wieżyczki są ukryte za czerwonymi drzwiami, które pozwalają na korzystanie z szybkiej podróży i skrywają mnóstwo przedmiotów. Wieżyczka taka może się wcelować w określoną lokalizację, powstrzymując graczy przed poruszaniem się pod jej celownikiem. Jednak nie jest mobilna, więc stosunkowo łatwo się jej pozbyć. Gracze obeszli tę małą niedogodność, instalując wieżyczki na niesławnych ciężarówkach. Powstały w ten sposób naprawdę zabójcze machiny.

Nie wszystko jest oczywiście w takim połączeniu idealne – kierowca ciężarówki nie może zbyt szybko lub gwałtownie jeździć. Nadal jednak jest to broń niesamowicie skuteczna, o czym można się przekonać patrząc na wiele wpisów w social media z nagraniami z gry. 

Nie wiadomo czy nowe pomysły graczy są na tyle potężne, by sprawie przyjrzało się Raven Software i chciało jakoś załatać. Konieczność wolnej jazdy może sprawiać, że pomysłowi gracze sami staną się dobrym celem ataku. Zobaczymy jednak, czy i tego problemu nie uda im się jakoś ominąć.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceGamerant
Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię