Strona głównaGryAktualnościDr. Disrespect domaga się usunięcia ciężarówek z CoD: Warzone

Dr. Disrespect domaga się usunięcia ciężarówek z CoD: Warzone

Dr. Disrespect jest znany z tego, że jeśli coś go zdenerwuje w grze, w którą gra, nie zostawia na niej suchej nitki. Tak jest obecnie z ciężarówkami w Warzone.

W jednej z ostatnich potyczek w Warzone Dr. Disrespect natrafił na problem, z którym już od jakiegoś czasu mierzą się rywalizujący w trybach solo i duo gracze. Fani gry chcieliby usunięcia ciężarówek i wygląda na to, że najnowsze zdarzenia sprawiły, że Disrespect chyba poprze ich postulat. 

dr disrespect zbanowany

Problemem jest to, że ciężarówki (określane niekiedy jako Berty) stały się szczególnie użyteczne dla duetów i graczy solo w ostatniej strefie skażenia. Po pewnym czasie stało się jasnym, że coś musi w tej kwestii ulec zmianie. Dr. Disrespect też tak uważa. W trakcie gry z Zackiem “Zlanerem” Lane, Dr. Disrespect mocno się zdenerwował gdy natrafił na ciężarówki transportowe, ograniczające mu pole manewru. Jego partner wylądował na mapie daleko od niego, a on sam został okrążony przez graczy korzystający z “Bert”. Przy próbie walki, udało mu się oddać zaledwie kilka strzałów, gdy kierowcy odjechali. Ścigając ich, Disrespect sam stał się ofiarą jednego z konkurencyjnych graczy.

Zobacz: CoD Warzone – Chcesz mieć skórki Rambo i McClane’a? Zapłać 180 złotych

Jak łatwo się domyślić, wywołało to ostrą reakcję streamera, który wyzwał twórców gry do zmiany tej mechaniki. Ciężarówki nie są może jakoś przesadnie silne, ale w ostatniej strefie niemal gwarantują moc, osłonę i mobilność – wszystko w jednym. Może to łatwo zepsuć balans potyczki, szczególnie w trybach solo i duo, bo trójkom i czwórkom łatwiej walczyć z takim przeciwnikiem.

W przeszłości już raz autorzy gry obiecywali zmianę balansu ciężarówek, a niedawny zwiastun może sugerować, że w sezonie 3. w ogóle się nie pojawią. Nie wiadomo jednak na ile szybkie będą zmiany. Graczom zostaje więc gromadzenie materiałów wybuchowych i liczenie na to, że na koniec starcia nie zostanie zbyt wiele pojazdów.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceGamerant
Zbigniew Pławecki
Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię