Strona głównaGryAktualnościCall of Duty: Warzone - nowy glitch czyni graczy niewidzialnymi

Call of Duty: Warzone – nowy glitch czyni graczy niewidzialnymi

Dla fanów Call of Duty: Warzone kolejny błąd w grze nie będzie pewnie większym zaskoczeniem. Tym razem jest to jednak poważny problem wymagający szybkiej reakcji twórców.

Chociaż Call of Duty: Warzone mógł dorobić się nowego Battle Passa, mapy i mnóstwa broni, gra pozostaje ta sama. W charakterystycznym dla siebie stylu twórcy razem z pierwszym sezonem wrzucili do swojego battle royale poważny błąd.

Zobacz: Nintendo, PlayStation i Xbox wspólnie zadbają o bezpieczeństwo graczy

Teammate killed an invisible player / god mode glitch cheater to win the game from CODWarzone

W końcowych strefach biegają aktualnie niewidzialni gracze. Wystarczy zdobyć nowy helikopter, rozbić go i wylądujecie na ziemi niewidoczni dla całej reszty lobby. Wziąć można oczywiście umrzeć od granatów, zostać przejechanym albo zginąć od gazu. Możecie jednak strzelać do przeciwników bez jakiejkolwiek opcji wykrycia.

Subreddit Warzone jest pełny klipów, gdzie ludzie giną od tego glitcha, traktując to po prostu jako kolejny cheat. Jeden z użytkowników pisał nawet o grze, w której w ostatnim kółku spotkało się dwóch niewidzialnych graczy. Wspólnie czekali po prostu do samego końca, aż jeden z nich umrze od gazu.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceEurogamer
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię