Strona głównaGryAktualnościCall of Duty: Warzone – przez nowy błąd gracze tracą broń i...

Call of Duty: Warzone – przez nowy błąd gracze tracą broń i pieniądze

W Call of Duty: Warzone pojawił się nowy irytujący błąd powodujący, że przedmioty spadają z mapy. Coraz więcej graczy zgłasza, że stracili pieniądze i amunicję podczas gry.

Jedną z bolączek Warzone jest liczba błędów i niedociągnięć. Infinity Ward walczy ostro w tej nierównej walce, jednak nadal nie może tej wojny wygrać. Piętnastego sierpnia pojawiła się aktualizacja mająca na celu naprawienie usterki nazwanej demon gun glitch. Jednak jak to w życiu bywa, jeden błąd zostanie naprawiony pojawią się trzy inne.

Zobacz: Call of Duty 2020 – teaser potwierdzi osadzenie w Zimnej Wojnie?

Użytkownicy serwisu Reddit zgłaszają problem ze schodami znajdującymi się na stacji metra. Przedmioty upuszczone na schody znikają pod mapą. W ten sposób gracz ohrules stracił 5000 dolarów. Dokładniej widać wszystko na załączonym przez niego materiale.

PSA: avoid dropping items on the stairs that lead to the subway stations. They go right through the floor. We lost 5k cash to these stairs. from CODWarzone

Problem dotyczy wszystkich schodów prowadzących do stacji metra. Gracze donoszą jednak, że z podobną sytuacją spotkali się nie tylko na schodach, ale na całej mapie.

Zobacz: EA Access i Origin Access łączą się w EA Play

Na razie Infinity Ward nie zajęło stanowiska w tej sprawie. Gdy tylko to się zmieni damy Wam znać.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceReddit
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię