Strona głównaKonsoleMarvel’s Avengers – wersja PS4 z naklejką o ekskluzywnym Spider-Manie

Marvel’s Avengers – wersja PS4 z naklejką o ekskluzywnym Spider-Manie

Square Enix wprowadziło jakiś czas temu trochę zamieszania gdy potwierdziło, że w Marvel’s Avengers pojawi się Spider-Man, ale tylko w wersji na PS4 i PS5. Teraz okazuje się, że o tym fakcie będzie przypominała specjalna naklejka na pudełkach z grą.

Australijski Amazon zamieścił w swojej ofercie grę Marvel’s Avengers w wersji na PS4. Okładka gry została dodatkowo oznaczona naklejką informującą, że Spider-Man jest ekskluzywną postacią dostępną tylko na konsolach PlayStation. Okładka potwierdza, że postać pojawi się gdzieś w 2021 roku.

Marvel's Avengers Spider-Man

Co więcej, naklejka nie zawiera daty końca wyłączności. Często gdy w grze występują postacie na wyłączność, naklejka informuje o tym jak długo będzie ona trwała. Sytuacja taka miała miejsce w przypadku Final Fantasy 7 Remake, której okładka informuje, że dostępna jest wyłącznie na PS4 przez rok.

Zobacz: Iron Harvest – polskie maszyny bojowe na nowym zwiastunie

Deweloper Crystal Dynamics potwierdziło, że Spider-Man jest jedyną postacią w grze z wyłącznością na PS4. Pokrętne wyjaśnienia dewelopera dlaczego tak będzie, nadal nie są satysfakcjonujące.

Zobacz: Modern Warfare i Warzone z aktualizacją. Jest malutka… chyba, że masz Xboxa

Marvel’s Avengers trafi do sprzedaży 4 września na PC, PS4 i Xbox One.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię