Strona głównaGryAktualnościCall of Duty: Warzone - twórcy potwierdzają, że stary Verdansk zniknął na...

Call of Duty: Warzone – twórcy potwierdzają, że stary Verdansk zniknął na dobre

Gracze dostali to, o co prosili od miesięcy. Stara mapa Call of Duty: Warzone zniknęła i najwyraźniej już nigdy nie wróci w tej samej formie. 

Call of Duty: Warzone postawi na rozwiązanie z Fortnite’a. Zamiast tworzyć kolejne mapy i dbać o kilka jednocześniej jak PUBG, Raven zrobiło po prostu jedną, wielką rewolucję. Stary Verdansk zniknął na dobre.

Zobacz: Metal Gear Online 2 znowu dostępne na PC

Twórcy potwierdzili tę informację w nowym materiale na kanale YouTube Treyarch. Omówili tam większość zmian wprowadzonych w trzecim sezonie, a w szczególności sytuację Warzone. Tak drastyczne decyzje mają sprawić, że gracze bardziej angażują się w historię gry i na długo zapamiętują eventy.

Chociaż na pewno fanom ostatni wybuch zapadnie w pamięć, nowa mapa wciąż zachowuje charakter poprzedniej. Przenieśliśmy się po prostu do lat 80-tych i większość lokacji znanych ze standardowego Verdanska uległa zmianie.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię