Strona głównaGryAktualnościCall of Duty: Warzone włączy graczom God Mode w meczach z cheaterami

Call of Duty: Warzone włączy graczom God Mode w meczach z cheaterami

Problem cheaterów w Call of Duty: Warzone powoli maleje. Banując oszustów, Activision chce dostarczyć nieco rozrywki uczciwej części społeczności.

Temat cheaterów w Call of Duty: Warzone jest poruszany niemalże codziennie, od kiedy gra ujrzała światło dzienne. Oszustów zawsze było dużo, gra cały czas jest darmowa, a dopiero stosunkowo niedawno battle royale doczekał się porządnego anti-cheata.

Zobacz: Battlefield 2042 za porażkę gry obwinia Halo Infinite i Covid

Ricochet powoli pozbywa się problemu cheaterów z większości lobby. Trafianie na aimboty i wallhacki nie jest już tak powszechne. Kiedy jednak spotkamy takiego jegomościa w naszej grze, nie będzie on w stanie zadawać krytycznych obrażeń.

Nowe rozwiązanie nazywa się „Damage Shield” i sprawia, że jeżeli Ricochet wykryje w lobby cheatera, reszta graczy będzie odporna na jego obrażenia. Rywale wciąż mogą go zabić, ale on będzie mógł jedynie odwracać uwagę przeciwników od reszty graczy. Deweloper przyznał, że ostatnio w grze jest więcej cheaterów. Statystyki są jednak dalekie od tego, co działo się w Verdansku. Nowy Damage Shield powinien również skutecznie zniechęcić część z nich.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceEurogamer
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię