Strona głównaGryAktualnościCall of Duty Warzone - wyciekły kolejne szczegóły nadchodzącego battle royale

Call of Duty Warzone – wyciekły kolejne szczegóły nadchodzącego battle royale

Kolejny dzień, kolejne nowości, których nie potrafi zachować dla siebie Infinity Ward. 

Plotki o powstającym battle royale w Modern Warfare wreszcie się potwierdziły. Chociaż od deweloperów oficjalnie dostaliśmy wyłącznie krótki zwiastun, nie mówiący nic wprost, internet jest pełny przecieków z gry zdradzających kolejne fragmenty nowego trybu battle royale.

Zobacz: Tryb battle royale w Modern Warfare nazywa się Warzone

Call of Duty Warzone

Najnowsze screeny opublikowane przez @CaptainBadfoot na Twitterze potwierdzają kilka interesujących elementów. Przede wszystkim, dostaniemy tryb trio. Nie wiadomo jednak jeszcze, czy będzie to maksymalna liczba osób w jednej grupie. Po raz kolejny pojawia się również wzmianka o Drop Kitach, specjalnych klasach postaci ustawianych przed grą, które można potem dostać na mapie, po wykonaniu odpowiednich czynności.

Modern Warfare ma wprowadzić do swojego trybu battle royale również wewnętrzną walutę. Tym razem nie chodzi jednak o żadne mikropłatności. Podczas gry będziecie zbierać Plunder, pieniądze, które można wydawać później w odpowiednich miejscach na różne nagrody. Za odpowiednią ilość gotówki wskrzesicie swojego poległego kolegę, zdobędziecie killstreaki lub wyekwipujecie wspomnianą wyżej klasę postaci.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię