Strona głównaGryAktualnościDestiny 2 - nadchodzą długo wyczekiwane zmiany modyfikacji do pancerzy

Destiny 2 – nadchodzą długo wyczekiwane zmiany modyfikacji do pancerzy

Społeczność powinna być zadowolona. 

We wczorajszym This Week at Bungie, cotygodniowym wpisie na blogu Bungie, gdzie twórcy opowiadają o tym, co aktualnie dzieje się w świecie Destiny 2, dostaliśmy informację o planowanych zmianach do armor modów.

Zobacz: Destiny 2 z kolejnymi problemami technicznymi – gracze zgłaszają znikające przedmioty i pieniądze

Będzie to rework systemu Armor 2.0, który został przedstawiony w Destiny 2. Chociaż całość została przyjęta bardzo pozytywnie, od samej premiery wciąż wisiały nad grą drobne, mało komfortowe elementy, które nie zostały zaadresowane. Aż do tego momentu.

Pierwszą ważną zmianą jest możliwość zmiany żywiołu na zdobytym armorze. Jeden Upgrade Module wystarczy, żeby niepasujący do Waszego buildu armor voidowy zamienił się w Solar czy Arc.

Więcej pancerzy dostanie również miejsca na sezonowe modyfikacje. Co najważniejsze, w armory z poprzednich sezonów będzie można wkładać modyfikacje ze wszystkich sezonów, nawet tych, które jeszcze nie zostały zapowiedziane.

Mówiąc krótko, zniknie część grindu oraz frustracji. Do tej pory bardzo dużo rzeczy musiało pójść po Waszej myśli, żeby dostać ekwipunek idealnie wpasowujący się w konkretny build. Teraz armory będą starczać na dużo dłużej.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourcePC Gamer
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię