Strona głównaWiadomościCall of Duty: Warzone - znaleziono błąd, który niszczy balans rozrywki.

Call of Duty: Warzone – znaleziono błąd, który niszczy balans rozrywki.

Błędy i glicze to w dzisiejszych grach niestety standard, ciężko jest znaleźć produkcję, która jest od nich wolna. Call of Duty: Warzone, też niestety ma ich kilka. Najnowszy błąd z ładunkiem C4, jaki jednak został zaprezentowany, całkowicie burzy balans rozrywki. Gracze znaleźli sposób jak zabijać całe składy przeciwników, samemu będąc nietykalnym.

Błąd ten zademonstrował użytkownik Reddita o pseudonimie DarkOcf, wgrał on filmik z gry, w którym wykorzystuje bug z ładunkiem C4. Jak pisze dalej w swoim wpisie, ukrywali ten błąd przez cztery pełne sezony rozgrywki. Na czym więc polega ów glicz. Zakładamy ładunek C4 na przód pojazdu i jedziemy w stronę przeciwników. Jak już jesteśmy blisko wrogiej drużyny, to detonujemy ładunek. Glicz polega na tym, że nie dostajemy obrażeń od wybuchu, siedząc w kabinie pojazdu na miejscu kierowcy. Błąd ten podobno nie działa, jak używamy helikoptera. Jego drugim minusem jest to, że jeśli jadą z nami członkowie naszej drużyny, to oni też otrzymują obrażenia od wybuchu C4. Więc jak łatwo się domyślić, manewr ten trzeba wykonywać w pojedynkę.

Błąd jak już został opublikowany, pewnie szybko zostanie załatany przez dewelopera, ale jak na razie lepiej unikać pojazdów szybko zbliżających się w naszą stronę. Ponieważ może okazać się, że jedzie do nas gracz z ładunkiem C4 na zderzaku.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię