Strona głównaGadżetyCall of Duty Zombies: fan trybu stworzył wyjątkową replikę przedmiotu z serii

Call of Duty Zombies: fan trybu stworzył wyjątkową replikę przedmiotu z serii

Kreatywność fanów Call of Duty i trybu Zombies nie zna granic. Jeden z nich stworzył maszynę z gry, o której może marzyć każdy kolekcjoner.

Tryb Zombies w Call of Duty istnieje od ponad dekady i z każdą nową grą towarzyszy mu system Pack-A-Punch. W przeszłości maszyny tego systemu w grze miały sporo, całkiem unikalnych designów. Jednak fani najbardziej lubią oryginalny styl.

Zobacz: CoD: Warzone – twórcy potwierdzają, że stary Verdansk zniknął na dobre

Maszyna Pack-A-Punch zasłużyła sobie na replikę tak samo jak właściwie każda broń czy przedmiot z ikonicznego trybu przetrwania. Pierwszy raz pojawiła się w CoD: World at War na mapie Der Riese. Co prawda z czasem zmieniły się kroki niezbędne do odblokowania dostępu do maszyny, ale jej funkcja pozostała niezmieniona – jest miejscem, w którym możecie podnosić statystyki Waszej broni.

Jeden z fanów zombiaków w CoD z Reddita, podpisujący się ksywką Retconner, stworzył taką replikę i podzielił się jej zdjęciami. Każde z nich pokazuje niesamowity poziom szczegółów, z posrebrzanymi bokami i rdzawym środkiem włącznie. Do tego autor dodał wyglądające na poniszczone naklejki. Wszystkiemu towarzyszy zestaw światełek.

Call of Duty Zombies Pack-A-Punch-1 Call of Duty Zombies Pack-A-Punch-2

Co prawda do Call of Duty Zimbies powstało już kilka replik, stworzonych na drukarkach 3D, ale ta jest bez wątpienia jedną z najbardziej wyjątkowych, niezależnie od tego, gdzie autor zdecyduje się ją umieścić. A Wam jak się podoba?

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceReddit
Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię