Strona głównaGryAktualnościCapcom odświeża Onimusha: Warlords. Premiera już na początku stycznia

Capcom odświeża Onimusha: Warlords. Premiera już na początku stycznia

Capcom czeka pracowity początek roku. Na rynek wejdą trzy gry. Dwie zupełnie nowe oraz Onimusha: Warlords, która zostanie przypomniana młodszym graczom oraz rozbudzi wspomnienia tych starszych.

Onimusha: Warlords to gra, która debiutowała na konsoli PlayStation 2 w 2001 roku. Rok później tytuł pojawił się dla posiadaczy Xboxów, a w 2003 roku mogli w niego zagrać również posiadacze komputerów.

Gra jest nietypowym połączeniem gatunków i słusznie została określona mianem Resident Evil z samurajem. Mamy tu bowiem survival horror, którego akcja toczy się w XVI wiecznej Japonii, w którym z przyzwanymi demonami rozprawiamy się za pomocą miecza, jak w rasowym slasherze w stylu Devil May Cry.

Capcom zaprezentował fragmenty rozgrywki dla konsoli Nintendo Swith. Tytuł będzie również dostępny dla posiadaczy Xboxów One oraz PlayStation 4. Remaster oferuje odświeżoną grafikę oraz obsługę współczesnych rozdzielczości i proporcji ekranów. Bez zmian została mechanika oraz charakterystyczna, statyczna kamera.

Onimusha: Warlords zadebiutuje 15 stycznia w cenie 19,99 dolarów. Również w styczniu na rynek trafi Resident Evil 2 (25 stycznia), a w marcu nowy Devil May Cry 5 (8 marca, koniecznie kupcie grę na Dzień Kobiet. One popatrzą na Dantego, my sobie pogramy).

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

orson_dzi
orson_dzi
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię