Strona głównaGryAktualnościWedług plotek wyciekła wersja PC Red Dead Redemption 2

Według plotek wyciekła wersja PC Red Dead Redemption 2

Take-Two Interactive jeszcze w 2017, podczas jednej z konferencji prasowych informował, że PC jest również wśród platform, na które zostanie przygotowane Red Dead Redemption 2. Potem temat ucichł i jedynymi oficjalnymi platformami stały się konsole. Wersja PC nie została ostatecznie potwierdzona. Okazuje się, że prace nad wersją PC mogą być na bardziej zaawansowanym etapie niż możemy się spodziewać. Dowodem na to ma być krótki film, który obejrzycie poniżej.

Na kanale Reupload Deleted Videos możemy znaleźć film, który wydaje się być pecetową wersją Red Dead Redemption 2. Nie został on zarejestrowany bezpośrednio z komputera tylko przy pomocy telefonu lub kamery. Materiał wygląda dość wiarygodnie, w grze widać podpowiedzi dotyczące klawiszy, z kolei ruch kursora jest realistyczny. Dodatkowo po wejściu w ustawienia wyświetlania dostępne są takie opcje jak Vsync, FXAA oraz ustawienia jakości obrazu, czyli parametry dostępne grach na PC.

Zobacz także: The Game Awards 2018 – poznaliśmy najlepszą grę 2018 roku!

Film ma zaledwie 25 sekund i nie zdradza źródła pochodzenia. Z kolei oficjalny opis pod filmem mówi:

To jest wyciek materiału Red Dead Redemption 2 PC, które nie zostało jeszcze potwierdzone, ale jeśli jest fałszywy to twórca wykonał świetną robotę.

I faktycznie materiał sprawia wrażenie prawdziwego, ale nie takie sztuczki ludzie potrafią robić, żeby zaistnieć. Dlatego lepiej podchodzić do tego z dystansem. Bardzo możliwe, że jest on zainspirowany dawnym przeciekiem na temat GTA V PC. Zresztą zobaczcie sami:

I dla porównania omawiany film z Red Dead Redemption 2 PC:

A co Wy sądzicie na ten temat dobrze spreparowany fejk czy jednak prawdziwy przeciek?

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię