Strona głównaWiadomościCD-Action – zostań współwłaścicielem pisma

CD-Action – zostań współwłaścicielem pisma

CD-Action chyba nie trzeba nikomu przedstawiać, to obecnie najdłużej ukazujące się czasopismo dla graczy. Wygląda na to, że niedawne perturbacje wydawnicze zostały zakończone, a pismo przejął nowy wydawca. Co więcej, teraz każdy może stać się jego współwłaścicielem.

CD-Action zostało przejęte przez Fantasyexpo. Nowy wydawca powołał do życia spółkę Gaming Tech Media Esport SA., której zadaniem będzie zachowanie ciągłości wydawniczej CDA oraz PC Format. Teraz firma chce odsprzedać część akcji prywatnym inwestorom. Oznacza to, że współwłaścicielem pisma może zostać teraz każdy.

Zgodnie z informacjami pieniądze mają zostać zainwestowane w rozwój pisma zarówno w wersji papierowej jak i serwisu www. Nowością ma być tworzenie własnych materiałów wideo. Zachętą dla potencjalnych inwestorów jest powrót do CD-Action „starej gwardii”, która w ciągu ostatnich lat odeszła z różnych powodów. Każdy kto wykupi pakiet akcji otrzyma również dodatkowe bonusy zależne od liczby akcji.

Zobacz: Sony planuje zrezygnować z idei exclusive’ów na PlayStation?

Jako wieloletni czytelnik czasopisma trzymam kciuki za powodzenie akcji i dalszy rozwój CD-Action. W pewnym momencie wyglądało na to, że to faktyczny koniec. Ekipie CD-Action życzę powodzenia i sukcesów. Liczę na kolejne lata wydawania wysokiej jakości papierowego magazynu. Wydaje mi się, że gdybym w 98 nie zaczął czytać CDA to nie byłoby mnie w Gamingsociety.pl.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię