Strona głównaGryAktualnościCD Projekt dementuje plotki na temat nowego IP

CD Projekt dementuje plotki na temat nowego IP

Maria Mazur z CD Projekt zdementowała plotki na temat nowej gry powstającej w CDPR pod kryptonimem Hadar.

CD Projekt pracuje obecnie nad kilkoma nowymi grami. Wśród nich znajduje się również IP o kodowej nazwie Hadar. Maria Mazur, projektantka zadań w rozszerzeniu Phantom Liberty do Cyberpunka 2077 stwierdziła w wywiadzie dla serwisu GamesRadar, że dla polskiego studia sens ma tylko rozszerzenie działalności i tworzenie czegoś zupełnie nowego. Zdementowała także plotki jakoby akcja Hadar miała rozgrywać się w feudalnej Japonii.

Na chwilę obecną o tytule nie wiadomo zbyt wiele. Jeszcze w 2021 roku CD Projekt podkreślało, że gra znajduje się na wczesnej fazie inkubacji pomysłów. Według Mazur będzie to zupełnie coś nowego, nad czym pracuje teraz prawie cała ekipa.

Wydaje mi się, że ma to sens tylko wtedy, gdy weźmiemy pod uwagę, ilu ludzi się tym zajmuje, na przykład od strony opowiadania historii, ale także od strony artystycznej. Byłoby stratą czasu, niezainwestowanie wszystkich Możliwych zasobów w coś nowego lub coś, co przychodzi prosto do nas. Jestem bardzo podekscytowana Hadarem.

Oprócz nowego Hadara, CD Projekt pracuje nad Wiedźminem 4 i remakiem oryginalnego Wiedźmina. Zespół pracuje także nad kontynuacją Cyberpunka 2077.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię